امروز: 1402/7/3ساعت 18:48
گروه بندی کالاها
اشتراک در خبرنامه

درباره ما

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان پیشرو در طراحی و تولید انواع گیربکسهای صنعتی در اواسط سال یکهزار و سیصد و پنجاه و چهار شمسی کار قطعه سازی را در کارگاهی به مساحت 200 مترمربع در منطقه صنعتی امیرکبیر اصفهان آغاز نمود .

 در سال یکهزار و سیصد و شصت شمسی با توجه به نیاز کشور ،  طراحی و تدوین تکنولوژی گیربکس های حلزونی و هلیکال را آغاز نمود .

در اوایل سال یکهزار و سیصد و هفتاد و پنج با مجهز شدن به انواع ماشین آلات پیشرفته صنعت گیربکس سازی به محل فعلی واقع در شهرک صنعتی محمودآباد نقل مکان کرده و تولیدات خود را در یک نوبت کاری از 700 دستگاه به 1200 دستگاه گیربکس افزایش داد .

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان علاوه بر تولید انواع گیربکس های حلزونی و هلیکال با ساخت تعداد زیادی از انواع گیربکسهای صنعتی خاص اعم از دنده تخت و دنده جناغی و .... برای صنایع سنگین کشور ، خود را در ردیف تولیدکنندگان انواع گیربکسهای صنعتی قرار داده است .

عمده مصرف تولیدات شرکت در صنایع تولید آهن و فولاد ، صنایع مس و سیمان ، نیروگاهها ، کارخانجات تولید آجر و آهک و سنگ و صنایع سلولزی و صنایع پتروشیمی و غیره میباشد

تاریخچه :

محصولات شرکت :

1-    در بخش گیربکسهای حلزونی از 0.12 کیلووات تا 75 کیلووات با نسبت تبدیل دور از 1:7 تا 1:10000 سری های VF,VFU,MVF, VF/VF,MVF/VF,NRV,NMRV,VFH و تیپ های 49 تا 3100 وگیربکسهای خاص میباشد و همچنین نسبت به شرایط محورو ورودی و خروجی در مدلهای N,A,V,F,FC,P,FR مونتاژ و عرضه میگردند .

2-    در بخش گیربکس های هلیکال در دو دسته SHG و SHGF و در تیپ های G0  تا G7 و توان 0.12 تا 45 کیلووات و دور خروجی 16 تا 4000 دور در دقیقه تولید و قابل عرضه می باشد .

 در مجموع تنوع تولیدات شرکت شاکرین گیربکس اصفهان بیش از 900 نمونه میباشد که با مشخصاتی نظیر نوع (TYPE) ، اندازه (SIZE)، دسته (VERSION)، نسبت تبدیل (RATIO)، دور خروجی (n2 ) و موقعیت نصب (Mounting Position) ، طبقه بندی شده و مشتریان ،  سفارش خود را با تعیین این پارامترها به واحدهای فروش شرکت اعلام مینمایند .

امکانات شرکت شاکرین گیربکس اصفهان در فضایی به وسعت 10000 مترمربع شامل ساختمانهای اداری و سالنهای تولید استقرار یافته است .

زمینه فعالیت :

1.       تولید گیربکس های حلزونی از  توان  0.12  کیلووات تا 75 کیلو وات با نسبت تبدیل دور از 1:7 تا 1:10000

2.      تولید موتورگیربکسهای هلیکال از توان 0.12 کیلووات تا 45 کیلووات با خروجی 16 الی 400 دور در دقیقه

3.      ساخت گیربکسهای صنعتی با توجه  به نیاز مشتری

 

·         اولین دارنده گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001 در صنعت گیربکس سازی ایران

 

خط مشی کیفیت :

شرکت شاکرین گیربکس تامین شهرت مطلوب و شایسته در کیفیت ، بمنظور درک نیاز و حفظ رضایت مشتری در عرضه کلیه محصولات و فعالیتهای شرکت را هدف اساسی شرکت تعیین نموده و برای نیل به این موضوع ، اهداف ذیل را مورد توجه قرار می دهد .

1-    جلب رضایت مشتری

2-    آموزش مداوم و بروز کارکنان

3-    افزایش سهم بازار داخلی

4-    ورود به بازارهای بین المللی و ارزآوری برای کشور

5-    توجه به محیط زیست و توسعه پایدار

واحد فنی مهندسی :

واحد فنی مهندسی شرکت شاکرین گیربکس با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همچنین امکانات نرم افزاری و آزمایشگاهی ، همراه و همگام با پیشرفت تکنولوژی حرکت نموده و خود را مدعی غنی ترین مرکز تحقیقات صنعتی و ارائه دهنده دانش فنی درصنعت گیربکس سازی می داند .

دفاتر و نمایندگی های فروش :

شرکت شاکرین گیربکس با ایجاد سه دفتر مستقیم فروش محصولات تولیدی در شهرهای اصفهان ، تهران و مشهد و همچنین 15 نمایندگی و 25 عاملیت فروش ، محصولات تولیدی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مصرف کنندگان عرضه می نماید.